ema

ساخت وبلاگ

گر در حین کار کردن ماشین لباسشویی سامسونگ متوجه شدید که در انتهای برنامه شستشو، لباسشویی روی دور خشک کن نمی رود و تایم شستشو روی عددی مشخص ( مثلا۱۰ یا ۱۳دقیقه ) ثابت می شود، موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرد:

مشکلات فنی خشک نکردن ماشین لباسشویی
تعمیر لباسشویی هوور

تعمیر لباسشویی آاگ در تهران

ماشین لباسشویی به درستی کار نمی کند

? برد الکترونیک یا تایمر

همانطور که در موارد قبل اشاره شد، برد الکترونیک یا تایمر وظیفه تامین ولتاژ مورد نیاز قطعات مختلف لباسشویی را بر عهده دارد. وجود هرگونه مشکل و خرابی در آن، باعث می شود تا فقط یکی از قطعات مرتبط با عملیات خشک کن درست کار نکند و مرحله خشک‌کن از کار بیفتد.

? نامتوازن بودن یا سنگین بودن لباس های داخل دیگ

اگر لباس هایی که داخل دیگ قرار می دهید بیشتر از ظرفیت مجاز لباسشویی سامسونگ باشد یا به طور نا متوازن در دیگ پخش شده باشد، موتور لباسشویی قادر به بالانس کردن آنها نخواهد بود. در نتیجه لباسشویی روی دور تند نمی رود و عمل خشک کردن لباس ها آغاز نمی شود. برای رفع مشکل، لباسشویی را خاموش کرده و مقداری لباس از داخل آن خارج کنید و لباس ها را بصورت یکنواخت در دیگ پخش کنید. سپس برنامه خشک کن را انتخاب و استارت کنید.

عیب های رایج لباسشویی

اگر لباس دارای لکه باشد ممکن است این لکه ها بعد از شستشو واستفاده از مواد شوینده ازبین برود. اما اگر پس از شستشوی لباس ها در لباسشویی بر روی آنها لکه و ذرات ریز به وجود بیاید، ممکن است دلیل آن وجود جرم و رسوباتی باشد که به مرور زمان در دیگ لباسشویی ایجاد شده است. برای رفع مشکل، میتوانید از جرمگیرهای مخصوص ماشین لباسشویی سامسونگ، استفاده کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، دیگ دستگاه باید توسط تکنسین باز شود جرمگیری و رسوب زدایی شود

لباسشویی ها به صورت کلی دچار مشکلاتی می شوند که گاها نیاز به تعمیر داشته، گاها هیچ نیازی به درخواست تکنسینماشین لباسشویی های اتوماتیک را میتوان به دو گروه زیر تقسیم کرد :

۱ — لباسشویی اتوماتیک

۲ — لباسشویی تمام اتوماتیک (خشک کن کامل)

تفاوت لباسشویی اتوماتیک و تمام اتوماتیک در خشک کردن لباسها میباشد ، ماشین لباسشویی اتوماتیک از سیستم حرارتی برای خشک کردن استفاده میکند در صورتیکه لباسشویی تمام اتوماتیک از سیستم حرارتی برقی برای خشک کردن استفاده میکند.

انواع ماشین لباسشویی های اتوماتیک بازار :

۱ — ماشین های لباسشویی اتوماتیک در از جلو ، با گردش دورانی سریع

۲ — ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک در از جلو با خشک کن ترکیبی ۱۰۰%

۳ — ماشین لباسشویی اتوماتیک دیجیتالی در از جلو ، با گردش دورانی سریع

۴ — ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک دیجیتالی در از جلو ، با گردش دورانی سریع و خشک کن ۱۰۰%

۵ — ماشین لباسشویی اتوماتیک در از جلو ، با گردش دورانی سریع

۶ — ماشینهای لباسشویی تمام اتوماتیک دیجیتالی در از جلو با گردش دورانی سریع و خشک کن ۱۰۰%

۷ — ماشین های لباسشویی اتوماتیک در از بالا ، با گردش دورانی سریع و حرکت پروانه نیم دور با گیربکس

۸ — ماشین لباسشویی اتوماتیک در از بالا دارای تسمه و پولی و گیربکس و پروانه کوتاه

۹ — ماشین لباسشویی اتوماتیک دیجیتالی در از بالا با گردش دورانی سریع و دارای تسمه و پولی و شفت

۱۰ — ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک دیجیتالی در از بالا با موتور DC و بدون تسمه و پولی و خشک کن ۱۰۰% از نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ نخواهند داشت. در این قسمت رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما ایجاد شود را، مورد بحث و بررسی قرار می دهیم. به واسطه این اطلاعات شما قادر خواهید بود تا تصمیم بگیرید که آیا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، ضروری است و آیا شما باید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید یا نه؟

منبع

توکان سرویس

ema...
ما را در سایت ema دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : asha1400 ema1400 بازدید : 1217 تاريخ : شنبه 7 آبان 1401 ساعت: 13:22